O nasKim jesteśmy?
 
Jesteśmy księgowo-audytorską firmą z możliwościami podłączania ekspertów i prawników podatkowych do realizacji zadań naszych klientów.

Nasza firma i powiązana z nią spółka AMS Consult sp.z o.o. działają na rynku usług księgowych od października 2015 roku. Świadczymy usługi ponad 100 spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasza firma ma możliwość obrony interesów naszych klientów przed sądami, w urzędach skarbowych lub innych instytucjach rządowych w Polsce oraz za granicą Firma ma również na stale zatrudnionego doradcę podatkowego. Naszym klientom oferujemy różne formy opodatkowania w zależności od prowadzonej działalności.

Nasza firma ma zawarte umowy o współpracy z bankami, mamy możliwość informowania naszych klientów o zmianach zgodności banków i warunkach otwierania rachunków bankowych. Oferujemy również naszym klientom możliwości fizycznego i wirtualnego biura.
Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

e-mail (wymagane)

Treść (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Global Concept Solutions Sp. z o. o., 31-147 Kraków, ul. Długa 74/ 5, tel: +48 602 745 255, e-mail: ceo@gcsolutions.pl
Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności